Zákazník FERMATu Hraninvest – HMC AD, se sídlem v Stara Zagora, Bulharsko

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zákazník FERMATu Hraninvest – HMC AD, se sídlem v Stara Zagora, Bulharsko

Od svého založení v roce 1968 se Hraninvest-Hranmashcomplect AD (Hraninvest-HMC AD) specializuje na výrobu strojů a zařízení pro zpracování potravin. Je jedním z předních výrobců strojů v Bulharsku. Hraninvest-HMC AD sloučil bývalé podniky Cherveno zname, Tacho Daskalov, Zheleznik a inženýrskou společnost Hranmashcomplect a Hraninvest.

Hraninvest-HMC AD je součástí holdingu Zagora, jedné z největších holdingových společností v Bulharsku. Kromě Hraninvest-HMC AD ovládá holding Zagora řadu dalších výrobních společností, např. Progress AD, která vyrábí odlitky ze šedé litiny. Prčskov AD, který vyrábí výkovky z uhlíkové a legované oceli.

Hraninvest-Hranmashcomplect AD, zákazník firmy FERMAT. Převzato z internetových stránek Hraninvest-Hranmashcomplect AD.

Hraninvest-Hranmashcomplect AD, zákazník firmy FERMAT. Převzato z internetových stránek Hraninvest-Hranmashcomplect AD.

Těžký průmysl, který je náročný na kapitál, je rozhodně jádrem této významné bulharské holdingové společnosti. V tomto duchu jsou silné kapitálové investice do nových strojů velkou hnací silou úspěchu společnosti Hraninvest-HMC AD, jak naznačují internetové stránky společnosti: „Dodržováním politiky pro trvalé investice do nákupu nových zařízení a technologií jsme dnes moderní a úspěšnou společností ve výrobě strojů a zařízení a obrábění dílů.“ Racionální přístup k investicím umožnil firmě obdivuhodný růst. V tomto trendu pokračuje jeho plánovaná investice do zcela nové stolní horizontální vyvrtávačky FERMAT WFT 13 R.

Horizontka FERMAT WFT 13 R vyrobená pro Hraninvest-HMC AD disponuje výsuvem pracovního vřetene 730 mm, pojezdem smykadla 700 mm, univerzální automatickou frézovací hlavou taktéž vyrobenou společností FERMAT (UHAmi 30) a 2-pozicovou automatickou výměnou hlav. Stejně jako u jiných strojů v oblíbené řadě stolních vyvrtávaček WFT 13 je stroj vybaven výkonným pracovním vřetenem, robustním, tuhým stojanem z litiny a jeho mimořádně přesný otočný stůl unese obrobky do 20 tun.

Další informace ke kovoobráběcím strojům a příslušenství FERMAT, které Vám pomohou k rychlejšímu a přesnějšímu obrábění, naleznete na http://www.fermatmachinery.cz. Nejen mnoho zajímavostí, ale i možnost zkonfigurovat si vlastní stroj máte přímo online. Vaše dotazy a přání můžete směřovat na náš mail info@fermatmachinery.com či telefon +420 777 339 670.