Vánoční kvíz

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční kvíz

V závěru roku přicházíme namísto faktických článků a informací s trochu odlehčeným tématem. Naše pražská redakce připravila vánoční kvíz, jehož výsledek by Vám mohl tak trochu napovědět, jak pojmout Vaše letošní Vánoce.

Kvízová otázka: Vybavíte si 3 části, které na vodorovné vyvrtávačce svým názvem připomínají Vánoce a čas s nimi spojený? Nápověda:

První z těchto věcí umožňuje mimojiné lineární posuv stolu, druhá představuje jeden ze základních částí horizontky a má větší výšku než šířku a třetí zajišťuje vedení kabelů obráběcího stroje. Každá správná odpověď se počítá! Krásný adventní čas!

Řešení a vyhodnocení kvízu najdete pod obrázkem:

Správné odpovědi: saně, stojan, řetěz

Vyhodnocení:

1.SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ: Strojař 1.kategorie.  Ještě jste zdaleka neodhlalil/a celé kouzlo strojařiny, doporučujeme o Vánocích výlet do Bradavic.

2 SPRÁVNÉ ODPOVĚDI: Strojař 2.kategorie. Vaše znalosti jsou velmi dobré, sváteční pohoda u TV je pro Vás to pravé, hlasujeme pro Rumburaka.

3 SPRÁVNÉ ODPOVĚDI: Strojař 3.kategorie. Jste prostě hlava, Vaše IQ dosahuje pravděpodobně nad 3000/ot./min, o Vánocích můžete hlavu v klidu vypnout, procházky v přírodě jsou pro vás ideální.