Sestavte si svoji vlastní vyvrtávačku

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sestavte si svoji vlastní vyvrtávačku

Abychom ušetřili Váš čas, spustili jsme na webových stránkách www.fermatmachinery.com nový KONFIGURÁTOR. Sestavit vlastní vodorovnou vyvrtávačku zabere méně než 3 minuty a celý proces funguje podobně, jako když si na stránkách automobilky vybíráte parametry svého nového vozu. Pro stolovou či deskovou horizontku navolíte nabízené parametry a výbavu dle individuálních představ a naši odpověď s nabídkou obdržíte nejpozději do následujícího pracovního dne. Do poznámky můžete vepsat také své další požadavky nebo upřesnění, rádi Vám také zašleme tištěnou verzi našeho produktového katalogu. Doufáme, že Vám pomůžeme najít přesně takový obráběcí stroj, který hledáte.

Fermat konfigurátor je zatím pro české stránky vytvořen v anglickém jazyce, ale vzhledem k doprovodným fotografiím a schématům, které se zobrazují u každé z položek nebo  normativnímu označení os, zvládne on-line formulář projít kdokoli z oboru i bez znalosti anglického jazyka. V budoucnu plánujeme překlad konfigurátoru do jednotlivých jazykových mutací.

Pro informace o FERMAT obráběcích strojích navštivte, prosím,  http://www.fermatmachinery.com/produkty-i. Chcete-li si postavit vodorovnou vyvrtávačku přesně podle Vašich představ, vyzkoušejte náš nový on-line Konfigurátor  http://www.fermatmachinery.com/config-k, a my Vám obratem, obvykle do 1 pracovního dne, vypracujeme nabídku na míru. Vaše dotazy a přání můžete dále poslat na e-mail:  info@fermatmachinery.com  nebo nás můžete v pracovních dnech kontaktovat na tel. čísle: +420 596 615 913