Pět os pro vyvrtávání, frézování, soustružení, broušení a kalení? Portálové centrum FERMAT ve všech velikostech!

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pět os pro vyvrtávání, frézování, soustružení, broušení a kalení? Portálové centrum FERMAT ve všech velikostech!
Portálové centrum FERMAT

Portálové centrum FERMAT

Konstruktér velkého 5-osého portálového centra FERMAT, Andrzej Krenželok, prozrazuje, jaké jsou funkce a parametry tohoto multifunkčního stroje. Vyvrtávání, frézování, soustružení, broušení a kalení. To vše nabízí portálové centrum FERMAT při obrábění na pěti osách.

Zákazník si vybírá šířku portálu, příčný i podélný pojezd a mnoho dalšího. Proto jsou jednotlivé díly jako jsou saně, stojany, příčník apod. napočítány a zhotoveny podle rozměrů požadovaných zákazníkem, aby stroj dosáhl nejlepší možné efektivity a tuhosti. Výběr funkcí stroje a jeho příslušenství je též v rukou zákazníka. Vše rádi se zákazníkem prodiskutujeme a nabídneme funkční řešení na míru.

Portálové centrum FERMAT: A – vřeteník B – příčník C – stojany se sáněmi D – ložata osy X E – kabiny operátora F – deskové upínací pole

Portálové centrum FERMAT:
A – vřeteník
B – příčník
C – stojany se sáněmi
D – ložata osy X
E – kabiny operátora
F – deskové upínací pole

Další informace ke kovoobráběcím strojům a příslušenství FERMAT, které Vám pomohou k rychlejšímu a přesnějšímu obrábění, naleznete na http://www.fermatmachinery.cz. Nejen mnoho zajímavostí, ale i možnost zkonfigurovat si vlastní stroj máte přímo online. Vaše dotazy a přání můžete směřovat na náš mail info@fermatmachinery.com či telefon +420 777 339 670.