Nová horizontka FERMAT WFC 10 CNC míří k německým sousedům

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nová horizontka FERMAT WFC 10 CNC míří k německým sousedům

Zástupci německé firmy Bastuck Maschinenbau GmbH si mohli užívat českého jara. V Lipníku nad Bečvou se konala předpřejímka nové stolové horizontální vyvrtávačky FERMAT WFC 10 CNC.

WFC-10-CNC-FERMAT

FERMAT WFC 10 CNC

Tento kompaktní stroj se vyznačuje díky pevnému stojanu vysokou tuhostí. Široká konstrukce křížového ložete umožňuje plynulý pohyb v ose X i v ose Z. Vybavena 100 mm nebo 110 mm pracovním vřetenem je stolová horizontka FERMAT WFC 10 CNC připravena na precizní obrábění malých a středně velkých obrobků.

WFC-10-CNC FERMAT

FERMAT WFC 10 CNC

Vybavení stroje pro Bastuck Maschinenbau GmbH

Tato horizontka má pojezd v ose X 2 000 mm, v ose Y 1 700 mm a v ose Z 1 250 mm. Je vybavena CNC řízeným otočným stolem rozměru 1 400 x 1 600 mm s možností zatížení 5 metrických tun. Průměr pracovního vřetene je pěkných 110 mm s možností horizontálního výsuvu 730 mm. Za zmínku stojí i vnitřní vysokotlaké chlazení a 40 pozic v automatické výměně nástrojů.

Bastuck

Bastuck

Firma Bastuck, jak napovídají její webové stránky, nabízí celou škálu obráběcích možností, která zahrnuje soustružení, broušení, vyvrtávání a frézování obrobků přesně dle zadání zákazníka. Cizí firmě Bastuck není ani sváření a speciální opravy.

Kromě konvenčních nalezneme v jejím strojním parku i moderní CNC řízené stroje. Firma jistě disponuje detailními plány, jak plně využít vysoce moderní WFC 10 CNC v plném nasazení a profitovat z maximálního výkonu.

Další informace ke kovoobráběcím strojům a příslušenství FERMAT, které Vám pomohou k rychlejšímu a přesnějšímu obrábění, naleznete na http://www.fermatmachinery.cz. Nejen mnoho zajímavostí, ale i možnost zkonfigurovat si vlastní stroj máte přímo online. Vaše dotazy a přání můžete směřovat na náš mail info@fermatmachinery.com či telefon +420 777 339 670.