Na veletrh do Francie jsme vezli „makronky“, hned se po nich zaprášilo

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Na veletrh do Francie jsme vezli „makronky“, hned se po nich zaprášilo

Před pár dny se ve francouzském Lyonu konal největší francouzský strojírenský veletrh, patřící mezi 5 nejvýznamnějších evropských akcí v oboru. Naše firma zde vystavovala zástupce stolových vodorovných vyvrtávaček – model WFT 11 CNC. Během čtyřdenní akce zde naše horizontka našla svého nového majitele a nejen to – a aby se necítila v novém francouzském domově osamělá, putuje tento model k francouzskému zákazníkovi hned ve dvojím vydání!

Oba stroje „pokřtilo“ naše obchodní oddělení na makronky podle prezidentského kandidáta Emmanuela Macrona, bývalého ministra hospodářství, který prosadil v rámci svého ekonomického programu snížení daní průmyslovým podnikům, a podpořil tak rozvoj investic např. právě v oblasti strojírenství. Tzv. zákon Macron je tedy dobrou zprávou i pro exportní plány Fermatu.Fermat_lyon_industrie uprava

Více informací o produktu naleznete na našich webových stránkách http://www.fermatmachinery.com/wft-10-cnc, v on-line produktovém katalogu  http://www.fermatmachinery.com/stahnout-katalog nebo Vám rádi na požádání zašleme tištenou verzi.