Menší, ale stejný tahoun | WFT 11 CNC

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Menší, ale stejný tahoun | WFT 11 CNC

WFT 11 je sice menší verzí vodorovné vyvrtávačky WFT 13 CNC, nejprodávanějšího stroje FERMAT, ale rozhodně nezůstává funkčně pozadu. S pracovním vřetenem o průměru 100 nebo 110 mm je vhodná pro přesné frézování, souřadnicové vrtání, vyvrtávání a řezání závitů skříňových, deskových a tvarově složitých obrobků z litiny, ocelolitiny a oceli s hmotností do 10 tun.

Konstrukce stroje zaručuje vysokou tuhost a spolehlivost, vysoké technické parametry a široký rozsah a komfort technologických funkcí. K vysoké přesnosti stroje přispívají i další komponenty jako je přímé odměřování polohy optoelektronickými lineárními pravítky Heidenhain nebo Fagor, monitoring a teplotní stabilizační systémy ve standardní výbavě jako i skoro bezvůlové otáčení stolu s vysokou přesností jeho polohování. Stroj je, stejně jako WFT 13, možné doplnit řadou přídavných technologických zařízení, které značně rozšiřují možnosti využití stroje.

WFT 11 stolová vyvrtávačka s průměrem pracovního vřetene 100 nebo 110 mm a zatížením CNC otočného stolu do 10 tun.

WFT 11 stolová vyvrtávačka FERMAT s průměrem pracovního vřetene 100 nebo 110 mm a zatížením CNC otočného stolu do 10 tun.

Další informace ke kovoobráběcím strojům a příslušenství FERMAT, které Vám pomohou k rychlejšímu a přesnějšímu obrábění, naleznete na http://www.fermatmachinery.cz. Nejen mnoho zajímavostí, ale i možnost zkonfigurovat si vlastní stroj máte přímo online. Vaše dotazy a přání můžete směřovat na náš mail info@fermatmachinery.com či telefon +420 777 339 670.