Hurá ven s FERMATEM

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hurá ven s FERMATEM

S příchodem pěkného počasí se FERMAT s chutí pustil do pořádání akcí pro všechny příznivce zábavy, sportu i kultury. O uplynulém víkendu proběhl za účasti naší firmy 1.ročník skotských her pro celou rodinu HIGHLAND GAMES v Úvalech u Prahy. Akce, na níž kromě hudebních vystoupení a výuky skotských tanců probíhala řada netradičních sportovních klání jako např. vrh kládou, vrh skotským kladivem, farmářský běh apod., předčila vzhledem ke své premiéře očekávání v návštěvnosti (1 500 diváků), a tak je již na příští rok naplánováno pokračování v podobě 2. ročníku.

DSC_0116

V červnu se navíc v moravské metropoli uskuteční 4. ročník fotbalového turnaje FERMAT CUP. Do akce, která letos propukne 23. června od 12 h, se letos zapojí 80 zaměstnanců v rámci 8 firemních týmů a je jasné, že po skončení hlavních evropských fotbalových pohárů ve švédském Stockolmu a finále Ligy Mistrů ve velšském Cardifu, půjde o vrchol letošní fotbalové sezóny. Všichni fanoušci jsou srdečně vítáni, ideálně v nových firemních trikotech:)

Fermat_Cup_vyvrtavacky

Po skončení turnaje je možné se rovnou přesunout na další zajímavou akci, kterou Fermat každoročně podporuje, a sice filmový festival POD NEBESY (ano, konaný opravdu pod širým nebem v úžasné meditační zahradě v historickém centru města Lipník nad Bečvou). 5. ročník této kulturní akce potrvá dva dny od 23.do 24.června 2017. Aktuální informace naleznete na: https://www.facebook.com/Podnebesy/.

pod-nebesy-film-festival_fermat