Horizontka FERMAT WFT 11 CNC zvyšuje produktivitu v Dánsku

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Horizontka FERMAT WFT 11 CNC zvyšuje produktivitu v Dánsku

Menší stolová horizontka  FERMAT WFT 11 CNC s průměrem pracovního vřetene 110 mm zvýšila produktivitu v mezinárodní firmě HMF se sídlem v Dánsku, která vyrábí jeřáby pro nákladní automobily.

Díky robustní konstrukci stroje WFT 11 CNC a vysoce kvalifikovanému personálu firmy HMF třísky jen lítají. Výsuv pracovního vřetene je 730 mm. Osa X má pojezd 3 000 mm, osa Y 1 700 mm a Z 1 250 mm. CNC otočný stůl (1 400 x 1 800 mm) je ideální pro přesné a zároveň silové obrábění menších a středně velkých obrobků do 10 tun.

FERMAT- WFT 11 CNC - HMF Dánsko

FERMAT- WFT 11 CNC – HMF Dánsko

Kombinace s robotem KUKA, automatická výměna nástrojů (105 pozic), zajišťuje eliminaci prostojů a tím dodržení požadavků nejnáročnějších plánů produkce. Stabilní konstrukce a výkonný vřeteník umožňují obrábění i nejpřesnějších komponentů.

KUKA Robot - Automatická výměna nástrojů

KUKA Robot – Automatická výměna nástrojů

Společnost HMF je spokojena s perfektním výkonem FERMAT WFT 11 CNC. Pracovníci údržby pečují o stroj a udžují ho v bezvadném stavu. Lokální zástupce firmy FERMAT, prodejce obráběcích strojů Maskingruppen, podpořil zdar celého projektu.

Další informace ke kovoobráběcím strojům a příslušenství FERMAT, které Vám pomohou k rychlejšímu a přesnějšímu obrábění, naleznete na http://www.fermatmachinery.cz. Nejen mnoho zajímavostí, ale i možnost zkonfigurovat si vlastní stroj máte přímo online. Vaše dotazy a přání můžete směřovat na náš mail info@fermatmachinery.com či telefon +420 777 339 670.