Hannover hostí veletrh EMO 2019

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hannover hostí veletrh EMO 2019

Od časů fenomenálního zahájení pokračoval růst veletržních aktivit Německa stejně jako jeho úspěchy ve výrobě a obchodu. Polohou byl navíc Hannover favoritem pro organizaci hlavního strojírenského veletrhu EMO. Ten se koná každé dva roky v Hannoveru a v Milánu.

Evropská jednička mezi strojírenskými veletrhy představuje poslední novinky v oblasti obráběcích strojů, nástrojů i technologií. Každým rokem lákají výsledky předešlých sezón další vystavovatele a tento rok se očekává, že se EMO 2019 stane veletrhem s největším zahraničním zastoupením v oblasti kovoobrábění. Již nyní se zaregistrovalo 1 780 vystavovatelů ze 41 zemí.

EMO 2019 Hannover FERMAT

EMO 2019 Hannover FERMAT

A FERMAT bude samozřejmě u toho! Představí to nejlepší z moderních obráběcích strojů a jejich příslušenství. V Hannoveru se můžeme potkat od 16. do 21. září 2019. Těšíme se na viděnou!

Další informace ke kovoobráběcím strojům a příslušenství FERMAT, které Vám pomohou k rychlejšímu a přesnějšímu obrábění, naleznete na http://www.fermatmachinery.cz. Nejen mnoho zajímavostí, ale i možnost zkonfigurovat si vlastní stroj máte přímo online. Vaše dotazy a přání můžete směřovat na náš mail info@fermatmachinery.com či telefon +420 777 339 670.

  1. https://www.emo-hannover.de/files/004-fs5/media/bilder/allgemein/infografik-kurz-de.jpg
  2. https://www.emo-hannover.de/en/press/image-database/index.xhtml
  3. http://www.messe.de/files/000-fs5/media/downloads/deutsche-messe-geschichte.pdf
  4. www.emo-hannover.de
  5. https://www.emo-hannover.de/en/exhibition/about-us/
  6. https://www.tradefairdates.com/EMO-M5254/Hanover.html