FERMAT STROJE LIPNÍK – Moderní výroba na Moravě

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem FERMAT STROJE LIPNÍK – Moderní výroba na Moravě

Zachumlaný ve vrcholcích Střední Moravy a pod ochranou hradu Helfštýn se nachází Lipník nad Bečvou. Zde vyrábí FERMAT menší typy stolových horizontek a v návaznosti na know how firmy Strojtos také frézky.

FERMAT Lipnik Produkce

FERMAT Lipnik Produkce

Z křižovatky obchodních cest se za staletí vytvořilo regionální centrum výroby, obchodu a kovoobrábění. Menší město prodchnuté bohatstvím historie, kde se nejmodernější technologie a letité zkušenosti ve výrobě kovoobráběcích strojů uvelebily ve středověkém opevnění, renesanční architektuře a barokních sochách.

Lipník nad Bečvou Kostel sv. Jakuba

Lipník nad Bečvou Kostel sv. Jakuba

Pitoreskní městečko s potenciálem vysoce kvalifikovaných pracovníků se nachází hodinu od hlavní výrobní haly FERMAT v Brně. Fermat Stroje Lipník s.r.o. je členem skupiny Fermat Group a.s. Společnost byla založena v roce 2010 a navazuje na mnohaletou tradici výroby obráběcích strojů v Lipníku nad Bečvou datovanou až k roku 1896.

FERMAT Lipnik Produkce

FERMAT Lipnik Produkce

Vedle dominantního výrobního programu, horizontálních vyvrtávaček a frézek, zajišťuje FERMAT STROJE LIPNÍK s.r.o. týmem zkušených pracovníků servis, opravy a dodávky náhradních dílů na produkty společnosti STROJTOS LIPNÍK. Dodávky svých strojů realizuje FERMAT STROJE LIPNÍK do různých odvětví průmyslu po celém světě.

Lipník nad Bečvou

Lipník nad Bečvou

Další informace ke kovoobráběcím strojům a příslušenství FERMAT, které Vám pomohou k rychlejšímu a přesnějšímu obrábění, naleznete na http://www.fermatmachinery.cz. Nejen mnoho zajímavostí, ale i možnost zkonfigurovat si vlastní stroj máte přímo online. Vaše dotazy a přání můžete směřovat na náš mail info@fermatmachinery.com či telefon +420 777 339 670.