Dánsko je druhou nejšťastnější zemí na světě. Jistě s přispěním FERMATu! 

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dánsko je druhou nejšťastnější zemí na světě. Jistě s přispěním FERMATu! 

Dánsko je druhou nejšťastnější zemí na světě podle World Happiness Report. Předčilo dokonce Norsko. Šťastnější jsou už jen Finové. Na čtvrtém místě následuje Island. Švédsko obsadilo sedmou pozici.

https://www.bento.de/future

https://www.bento.de/future

Na severu se zdá býti každá země zaslíbená. K tomu zde můžete vidět mnoho strojů, které sem doputovali z České republiky, resp. z výrobních hal firmy FERMAT. Například stolovou horizontku WFT 11 CNC u firmy HMF, jednoho z předních světových dodavatelů jeřábů pro nákladní automobily v Højbjergu v Dánsku. Jak napovídají internetové stránky výrobce, jedná se o světového hráče s rozsáhlou distribuční sítí a klientskou základnou ve více než 50 zemích.

Další informace ke kovoobráběcím strojům a příslušenství FERMAT, které Vám pomohou k rychlejšímu a přesnějšímu obrábění, naleznete na http://www.fermatmachinery.cz. Nejen mnoho zajímavostí, ale i možnost zkonfigurovat si vlastní stroj máte přímo online. Vaše dotazy a přání můžete směřovat na náš mail info@fermatmachinery.com či telefon +420 777 339 670.

  1. https://worldhappiness.report/ed/2019/
  2. https://gb.hmf.dk/about-hmf
  3. https://www.facebook.com/DaenischeGesichter
  4. https://cs.wikipedia.org/wiki/D%C3%A1nsk%C3%A1_vlajka
  5. http://www.fermatmachinery.com/horizontal-bohrwerk