Bestseller – Vodorovná vyvrtávačka FERMAT WFT 13 CNC

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bestseller – Vodorovná vyvrtávačka FERMAT WFT 13 CNC
Stolová horizontka WFT 13 FERMAT - Bestseller. Osa Y (vertikální) je u tohoto stroje 3 500 mm, X 4 000 mm a osa Z 2 000mm.

Stolová horizontka WFT 13 FERMAT – Bestseller. Osa Y (vertikální) je u tohoto stroje 3 500 mm, X 4 000 mm a osa Z 2 000mm.

FERMAT dodává ročně více než 40 stolových horizontálních vyvrtávaček spokojeným zákazníkům po celém světě. WFT 13 CNC se vyznačuje vysokou technickou úrovní. Velká paleta různých provedení umožňuje velice přesné plnění potřeb a přání i nejnáročnějších zákazníků. Tento spolehlivý stroj se hodí pro silové a efektivní obrábění a zároveň se vyznačuje poměrně jednoduchým ovládáním. Přesný CNC otočný stůl zajišťuje vysokou kvalitu obrobených kusů. Robustní konstrukce zase stabilitu stroje i při zpracování obrobků do 20 či 40 tun.

WFT 13 CNC s příslušenstvím – automatická frézovací hlava s možností automatické výměny, robotická výměna nástrojů atp.

WFT 13 CNC s příslušenstvím – automatická frézovací hlava s možností automatické výměny, robotická výměna nástrojů atp.

Díky výkonnému vřeteníku, stabilní konstrukci a přesnosti polohování CNC otočného stolu plní WFT 13 náročné požadavky našich zákazníků. Přesnost a spolehlivost tohoto typu vyvrtávačky je prokázána dlouhodobým provozem stovek nainstalovaných strojů. Stroj umožňuje efektivní obrábění velkých a těžkých obrobků s vysokou přesností a kvalitou obráběných ploch.

Další informace ke kovoobráběcím strojům a příslušenství FERMAT, které Vám pomohou k rychlejšímu a přesnějšímu obrábění, naleznete na http://www.fermatmachinery.cz. Nejen mnoho zajímavostí, ale i možnost zkonfigurovat si vlastní stroj máte přímo online. Vaše dotazy a přání můžete směřovat na náš mail info@fermatmachinery.com či telefon +420 777 339 670.